Hall of Fame

2016

År Cupnamn
2016 Utomhusserien – Justgreen FC
2016 Utomhusserien Ungdom – FC Överklass
2016 Bror Helgessons Minnescup – FC Scandinavian Sports
2016 Utomhusserien Damer – FC Rosengård Elit
2016 Bordtennisserien Ht – Team Z-gården
2016 Inomhusserien 7-manna Damer – FC Rosengård Elit
2016 Inomhusserien 7-manna – FC Lindeborg
2016 Bordtenniscup – Sina Ariadad

2015

År Cupnamn
2015 - 2016 Inomhusserien Five a Side – Orient FC
2015 - 2016 Inomhusserien 7-manna – Afghan FC
2015 Utomhusserien Ungdom – Män City
2015 Inomhusserien 7 manna Herr – Dutch Bulldogs
2015 Utomhusserien Dam – FC Rosengård Elit
2015 Bror Helgessons Minnescup – FC Scandinavian Sports
2015 Utomhusserien – Justgreen FC
2015 Utomhusserien Oldboys – Kickers
2015 Inomhusserien 7 manna Dam – Queens United

2014

År Cupnamn
2014-2015 Inomhusserien Five a Side – FC Liber-o
2014-2015 Inomhusserien 7 manna Ungdom – AC Amore
2014-2015 Inomhusserien 7 manna Herr – Dillon Revision
2014 Bror Helgessons Minnescup – FC Scandinavian Sports
2014 Inomhusserien 7 manna Dam – Pågen FF
2014 Inomhusserien 7 manna Herr – FC Lindeborg
2014 Utomhusserien Dam – Pågen FF
2014 Utomhusserien – FC Scandinavian Sports
2014 Utomhusserien Oldboys – Kickers
2014 Utomhusserien Ungdom – Män City

2013

År Cupnamn
2013-2014 Inomhusserien 7 manna Herr – AC Pocaterra
2013 Bror Helgessons Minnescup – Paldiski Palace
2013 Inomhusserien 7 manna Dam – Pågen FF
2013 Utomhusserien Dam – Pågen FF
2013 Utomhusserien – Justgreen FC
2013 Utomhusserien Oldboys – Team Falcon`s

2012

År Cupnamn
2012-2013 Inomhusserien 7 manna Herr – HSB Brf Hilda
2012 Bror Helgessons Minnescup – Paldiski Palace
2012 Inomhusserien 7 manna Dam – FC True Talents
2012 Inomhusserien 7 manna Ungdom – Emporio Armandi
2012 Utomhusserien Ungdom – Män City
2012 Utomhusserien Dam – Pågen FF
2012 Utomhusserien – Grabbarna Grus
2012 Utomhusserien Oldboys – Kickers

2011

År Cupnamn
2011-2012 Inomhusserien 7 manna Herr – Dillon Revision
2011 Bror Helgessons Minnescup – Små Blåa Elefanter FC
2011 Inomhusserien Five a Side Ungdom – Jihad di Alameri
2011 Utomhusserien Ungdom – Slottis Guld
2011 Utomhusserien Dam – Svarta Stjärnan
2011 Utomhusserien – El Gottos FC
2011 Utomhusserien Oldboys – Kickers

2010

År Cupnamn
2010-2011 Höst-Vinter Utomhusserien – Paldiski Palace
2010-2011 Inomhusserien 7 manna – The Dons
2010-2011 Inomhusserien Five a Side Dam – Di Röde
2010-2011 Inomhusserien Five a Side Herr – Dillon Revision
2010 Bror Helgessons Minnescup – Outlawz
2010 Utomhusserien Ungdom – FC Sjätte Bänken
2010 Utomhusserien Dam – Svarta Stjärnan
2010 Utomhusserien – El Gottos FC
2010 Utomhusserien Oldboys – Kickers

2009

År Cupnamn
2009-2010 Höst-Vinter Utomhusserien – Idlapojkarna
2009-2010 Inomhusserien Five a Side – Dadarsim AB
2009-2010 Inomhusserien 7 manna – Outlawz
2009-2010 Inomhusserien Five a Side Ungdom – Emporio Armandi
2009-2010 Inomhusserien Five a Side Ungdom Dam – Svarta Stjärnan
2009 Bror Helgessons Minnescup – Fc.cccp.im
2009 Utomhusserien Ungdom – Rönnen
2009 Utomhusserien Dam – Krokodrillo Esc.
2009 Utomhusserien Företag – Luftfartsverkets IF
2009 Utomhusserien Ideell – Paldiski Palace
2009 Utomhusserien Oldboys – Team Falcon`s

2008

År Cupnamn
2008-2009 Inomhusserien Five a Side Ideell – FC. Videdal
2008-2009 Inomhusserien Five a Side Företag – Dillon Revision
2008-2009 Inomhusserien 7 manna – Paldiski Palace
2008-2009 Inomhusserien Five a Side Ungdom – AC Djyr
2008 Bror Helgessons Minnescup – Estark 92
2008 Utomhusserien Ungdom – Club Italiano Malmö
2008 Utomhusserien Dam – [auh – laug – eth]
2008 Utomhusserien Företag – Dillon Revision
2008 Utomhusserien Ideell – El Gottos FC
2008 Utomhusserien Oldboys – Kickers

2007

År Cupnamn
2007-2008 Inomhusserien Five a Side Företag – Dadarsim AB
2007-2008 Inomhusserien Five a Side Ideell – Barselona
2007-2008 Inomhusserien 7 manna – Malmö Opera
2007-2008 Inomhusserien Five a Side Ungdom – Stopanka
2007 Vår Utomhusserien Dam – [auh – laug – eth]
2007 Vår Utomhusserien Oldboys – Team Falcon`s
2007 Höst Utomhusserien Dam – F25
2007 Höst Utomhusserien Oldboys – Team Falcon`s
2007 Bror Helgessons Minnescup – Team Barilla
2007 Inomhusserien Five a Side Ungdom – Rönnen
2007 Utomhusserien Ideell – El Gottos FC
2007 Utomhusserien Företag – Malmö Polisen

2006

År Cupnamn
2006-2007 Inomhusserien Five a Side Företag – Re-Jo Verkstadsteknik AB
2006-2007 Inomhusserien Five a Side Ideell – Seinfeld
2006-2007 Inomhusserien Five a Side Dam – BK Kick
2006-2007 Inomhusserien Five a Side Ungdom – Gula Faran
2006 Bror Helgessons Minnescup – Team Barilla
2006 Bror Helgessons Minnescup Dam – AIF Barrikaden Dam
2006 Inomhusserien Five a Side Ungdom – FC Petri
2006 Inomhusserien Five a Side Ungdom – Street Talents
2006 Utomhusserien Dam – F25
2006 Utomhusserien Företag – Re-Jo Verkstadsteknik AB
2006 Utomhusserien Ideell – Croatia United
2006 Utomhusserien Oldboys – Team Falcon`s

2005

År Cupnamn
2005-2006 Inomhusserien Five a Side Företag – J.P-s Bar&Restaurang
2005-2006 Inomhusserien Five a Side Ideell – Blådårarna
2005-2006 Inomhusserien Five a Side Ungdom – Bladins
2005 Bror Helgessons Minnescup Dam – Götes Töser
2005 Bror Helgessons Minnescup Herr – Moltex
2005 Inomhusserien Five a Side Ungdom – Bladins
2005 Utomhusserien Dam – F25
2005 Utomhusserien Företag – Re-Jo Verkstadsteknik AB
2005 Utomhusserien Ideell – Croatia United
2005 Utomhusserien Oldboys – Team Falcon`s

2004

År Cupnamn
2004-2005 Inomhusserien Five a Side Dam – F25
2004-2005 Inomhusserien Five a Side Företag – Alfred Johansson AB
2004-2005 Inomhusserien Five a Side Ideell – Pirayaklubben
2004 Utomhusserien Dam – F25
2004 Utomhusserien Företag – SEB IF
2004 Utomhusserien Ideell – Pirayaklubben
2004 Utomhusserien Oldboys – Kickers